Apie mus

Jasiūnas Team – daugiau nei komanda, tai muaythai šeima, kurią vienija nenutraukiamas tėčio ir sūnaus ryšys.

Viskas prasidėjo sporto salėje Šiauliuose, kur Žydrūnas Jasiūnas, muaythai mokytojas ir 13 Kano meistras, nuo 1998 m. vedė šio ypatingo kovos meno treniruotes.

Neturėdamas kur palikti mažamečio sūnaus Martyno Jasiūno, vakarais po darželio treneris jį vis dažniau atsivesdavo į tą pačią sporto erdvę. Stebėdamas tėčio vedamas muaythai treniruotes, Martynas nejučia mėgstamiausių žaislų sąraše bokso pirštines perkėlė į pirmąją vietą. Taip, žaidimo forma, prasidėjo šios ypatingos, muaythai ritmu gyvenančios šeimos istorija.

Bendri, kasdien augantys tikslai tėtį ir trenerį Žydrūną skatino kūrybiškai perduoti muaythai patirtį, o sūnų įkvėpė nepasukti kitu keliu, kai pramogos virto sunkiu darbu treniruotėse.

Šeimos profesionalumas neliko nepastebėtas – vyresniąjam Jasiūnui gavus pasiūlymą treniruoti prestižiniame Vilniaus sporto klube, šeima nieko nelaukusi vertė naują puslapį ir muaythai kovos menu nuo 2003 m. užkrėtinėti ėmė sostinės gyventojus.

Įspūdingi Martyno rezultatai muaythai ringe, tikriausiai, tapo pagrindiniu sėkmės recepto ingredientu. Matydami pergalingus tėčio ir sūnaus tandemo pasirodymus didžiausiuose Lietuvos ir tarptautiniuose kovos menų renginiuose, žmonės tiesiog negali nepabandyti Tailande išsivysčiusios sporto šakos.

Į dabartinio, Vilniaus Žemynos gimnazijos patalpose įsikūrusio sporto klubo Jasiūnas Team šeimą įsilieja net tie, kurie laiko save sportui visiškai nesutvertais, nes čia meilė muaythai suprantama kitaip. Sportininkai tampa autoritetais draugams, o vėliau net ir treneriais, sugebančiais geriausia patirtimi grupėse pasidalinti tiek su mažaisiais, tiek su visko mačiusiais suaugusiais.

Puikiausi pavyzdžiai – prie Jasiūnas Team šeimos skirtingais laikotarpiais prisijungę kovotojai bei treneriai Ernestas Dapkus ir Greta Giedraitytė. Pabandyti muaythai gali visi, o tolimesni pasirinkimai priklausys nuo žmonių, į kurių rankas pateksite, kompetencijos.

Bandant prisidėti prie sparčiai augančios muaythai bendruomenės edukacijos, Jasiūnas Team nuolat ieško klube besitreniruojantiems palankiausių sprendimų – čia sportuojantys stiprėja ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Tokioje komandoje muaythai jau niekada nebus tik sporto šaka, nes tai visų šeimos narių gyvenimo būdas.